Back BMW Motorrad Club Lithuania treniruotė Aukštadvario kartodrome su profesionaliu lenktynininku Justinu Kontrausku
19 birželio

Aukštadvario kartodromas – geriausia vieta treniruotis, ypač kai šalia profesionalus instruktorius ir lenktyninkas Justinas Kontrauskas!
Trasa tinkama treniruotis visais motociklų tipais, pradedant street, supermoto, superbike, enduro ir kt.
Važiavimų metu privaloma dėvėti šalmą, vienos arba dviejų dalių odinę arba tekstilinę aprangą, motociklininko pirštines ir batus.
Treniruotės metu:
1.Trumpas motociklo valdymo ir techninės būklės aptarimas.
2. Mokymo trasos ypatumai ir taisyklės važiuojant joje.
3.Pirmas išvažiavimas – susipažinimas su trasa ir judėjimo trajektorija joje.
4.Antras išvažiavimas – nusistatymas posūkio pradžios taško,apekso, išėjimo iš posūkio taško.
5.Trečias išvažiavimas – sėdėsena ant motociklo stabdymo metu ir įveikiant posūkį. Žvilgsnio valdymas.
6.Ketvirtas išvažiavimas – kontravairavimas ir akseleravimas.
7. Ekstremalaus stabdymo mokymai/bandymai uždaroje/saugioje aikštelėje.
Registracija į treniruotes ir išankstinis apmokėjimas yra būtini. Neužsiregistravę ir nesusimokėję asmenys negalės važiuoti trasoje.
Treniruotės kaina – 35 EUR.
Dėl registracijos ir apmokėjimo rašykite Marijus Aukštikalnis.
P.S. Nesusirinkus reikiamam dalyvių skaičiui arba esant netinkamam orui renginys gali būti atšauktas. Pinigai bus gražinami.