Meniu
Back Motociklų Laisvės kelias: Vilnius - Baltarusija
23 rugpjūčio

Motociklų Laisvės kelias: Vilnius – Baltarusija

BMW Motorcycle Owner’s Club Lithuania kviečia visus Lietuvos motociklininkus aktyviai prisidėti prie A. Tapino organizuojamos akcijos Laisvės kelias į Baltarusiją!
Prieš 31 metus mūsų tėvai ir seneliai padarė neįtikėtiną dalyką – sujungė tris Baltijos šalis į vieną gyvą grandinę, į Baltijos kelią, ir sovietinei diktatūrai pasakė – viskas, dabar mūsų laikas, mūsų teisė, mūsų laisvė.
Mes skaitėm apie tai, žiūrėjom, klausėm ir pavydėjom.
Šiandien, už keliasdešimties kilometrų nuo Lietuvos, mūsų istoriniai ir likimo broliai ir seserys pakilo grumtis dėl savo laisvės.
Turim progą padėti jiems, parodyti, kad kovoje dėl laisvės Lietuva ir Baltarusija yra vieningos kaip taip buvo LDK laikais.
Istorinę Baltijos kelio dieną (rugpjūčio 23 dieną, sekmadienį) istorinę 19 valandą Laisvės TV kviečia: stokime į naują gyvąją grandinę – Laisvės kelią į Baltarusiją!
Motociklas visuomet buvo laisvės sinonimas, tad laisvės dvasią nugabenkime plieniniais žirgais savo kaimynams.
Nuo Katedros aikštės Vilniuje iki valstybinės sienos su Baltarusija tenusidriekia Laisvės kelias, parodysiantys kaimynams, kad jie ne vieni.
Laiko viskam surengti nedaug, bet viskas įmanoma, o mes drauge jau ne vieną kartą įrodėme, kad „neįmanoma yra tik nuomonė“.
Šį vakarą Andriaus Tapino organizacinis komitetas pradeda darbą. Kitą savaitę žinosime daugiau detalių.
O jūs dalinkitės šia žinia, nupūskite dulkes nuo vėliavų ir siūkitės naujas, tegu prie mūsų Trispalvės suplėvėsuoja ir raudonai balta tautinė Baltarusijos vėliava. Tegu Vytis vėl rodo kryptį į laisvę.
Istorinę dieną istorinę valandą būkime drauge su tais, kurie lieja kraują dėl laisvės.
Sekmadienį, rugpjūčio 23 dieną, 19 valandą Laisvės kelias į Baltarusiją!
Шлях да свабоды ў Беларусi!