Back BMW Motorrad GS Trophy Lietuva 2023 Arūno Gelažninko taurei laimėti + BMW Motorrad sezono uždarymas
17 rugsėjo

Renginio video klipas – čia.

“BMW Motorrad sezono uždarymas 2023”, Anykščių “Siaurukas”, “BMW Motorrad GS Trophy Lietuva 2023 Arūno Gelažninko taurei laimėti” ir daug kitų dalykų.

Gražus, saulėtas rudens rytas ir motociklų gausmas pasitiko Anykščių gyventojus šį rugsėjo sekmadienį. Kol vietiniai gyventojai grožėjosi tokia skirtingų BMW ir kitų markių motociklų gausa, prie “Siauruko” geležinkelio stoties susirinkę motociklininkai žinojo, jog atvyko jau į ketvirtąją BMW Motorrad sezono uždarymo šventę. Renginio uždarymo kulminacija tapo jau 3 metus iš eilės organizuojamos “BMW Motorrad GS Trophy Lietuva 2023” Arūno Gelažninko taurei laimėti” varžybos ir nugalėtojų apdovanojimai.

Bet apie viską iš pradžių.

Ankstyvą sekmadienio rytą BMW motociklininkai ir jų bičiuliai iš visos Lietuvos susirinko Anykščiuose, kur turėjo galimybę pabendrauti, pademonstruoti savo ir pasigrožėti kitų plieniniais žirgais, išbandyti “Siauruko” traukinį bei pasiklausyti vietinės gidės pasakojimų apie Anykščių “Siauruko” geležinkelį, jo stotį ir Anykščių miestelį. Šio renginio nepraleido ir vietiniai gyventojai, kurie smalsavo ir noriai fotografavosi šalia motociklų ir jų savininkų.

Pasibaigus edukacinei programai nuo “Siauruko” stoties išsirikiavusi motociklininkų kolona pajudėjo link degalinių tinklui “VIADA Lietuva” priklausančios Ukmergės “Versmės” autokroso trasos, kur ją pasitiko “BMW Motorrad Club Lithuania nariai”. Dalyvių akis prikaustė rėmėjo “Red Bull” palapinėje priparkuotas Emilijos ir Arūno Gelažninkų lenktyninis “Rentway” bagis, kuriuo Emilija norinčius dalyvius vėžino autokroso trasoje. Be šios pramogos dalyviai turėjo galimybę išbandyti sėkmę “BMW Motorrad Club Lithuania” organizuotame žaidime, o taip pat išbandyti savo jėgas atlikdami įvairias užduotis motociklu ir laimėti rėmėjų “Liqui Moly”, UAB “Ratai visiems”, “Motobaysport” ir “Knipex” prizus. Renginių organizatorius “Pramogų safaris” siūlė susirinkusiems dalyviams išbandyti elektrinius motociklus, o kam elektriniai motociklai ne prie širdies, galėjo dalyvauti “Motobaysport” keturračių ir enduro motociklų pristatymuose bei pasigrožėti visiškai nauju BMW R1250GS motociklu.

Renginio metu įspūdingą pasirodymą surengė du moto akrobatai – Virginijus Žukauskas ir Paulius Labanauskas. Jų pasirodymai sužavėjo ne tik čia susirinkusius mažuosius renginio dalyvius, bet ir suaugusius. Renginio energija pasirūpino šauniosios “Red Bull” merginos, kurios vaišino dalyvius “Red bull” energetiniu gėrimu, o dalyvių skrandžiais rūpinosi “Food truck” ir šaunusis Evelinos kavos automobilis.

“BMW motorrad sezono uždarymo 2023” puošmena tapo komandinės varžybos – “BMW Motorrad GS Trophy Lietuva 2023” Arūno Gelažninko taurei laimėti”, į kurias šį kartą užsiregistravo rekordinis skaičius komandų iš visos Lietuvos. Komandos turėjo įveikti renginio organizatorių parengtas užduotis bekelėje, atlikdami kurias dalyviai turėjo pademonstruoti vairavimo įgūdžius, greitį, tikslumą, drąsą bei motociklo padangos skylių taisymo įgūdžius. Trys geriausiai pasirodžiusios komandos buvo apdovanotos rėmėjų UAB “Ratai visiems”, “Cardo Baltic” ir “Pando moto” prizais.

“BMW Motorrad Club Lithuania” prezidentas Marijus Aukštikalnis džiaugiasi, jog šis renginys buvo didžiausias kada nors klubo surengtas renginys, tiek dalyvių gausa, tiek veiklų įvairove ir tikisi, jog sekantis bus dar didesnis ir įdomesnis ir ragina į šį renginį atvykti ne tik BMW, bet ir kitų markių motociklus vairuojančius motociklininkus, ir ne tik motociklais, bet ir automobiliu su antrąją puse ar vaikais, kadangi šio renginio formatas yra atviras. Taip pat klubo prezidentas dėkoja ilgamečiams partneriams UAB “Krasta Auto”, “VIADA Lietuva”, “Liqui Moly”, UAB “Ratai visiems”, UAB “TVG Group” “Motobaysport” ir “Pando moto” be kurių paramos daug dalykų nebūtų įmanomi ir džiaugiasi, jog partnerių ratas plečiasi ir šiais metais prisijungė nauji rėmėjai – “Cardo Baltic”, “Knipex”, “Pramogų safaris” ir “Red Bull”. “Mes visuomet laukiame naujų partnerių ir rėmėjų, norinčių prisidėti prie mūsų klubo veiklos” – sako Marijus Aukštikalnis.

“BMW Motorrad Club Lithuania” – oficialus BMW markės motociklų klubas Lietuvoje – buvo įkurtas 2020 metais ir kiekvienais metais auga ne tik kaip klubas, bet ir kaip renginių organizatorius. Mūsų veiklą galite sekti Facebook puslapyje “BMW Motorrad Club Lithuania” (linkas – https://www.facebook.com/bmwclub.lt). Klubas kviečia prisijungti naujus narius, o kaip tai padaryti galite sužinoti klubo internetinės svetainės www.bmwmotorradclub.lt skiltyje “Kaip tapti klubo nariu?”