Back BMW Motorrad Club Lithuania sezono uždarymas 2020
10 spalio

BMW Motorrad Club Lithuania sezono uždarymas 2020

BMW sezono uždarymo turas 2020
Sezono atidarymo metu susirinkome vienoje vietoje, Kauno BMW atstovybės aikštelėje, iš kurios startavome ir drauge vykome apžiūrėti Birštono apžvalgos bokšto, Senovinių automobilių ir motociklų muziejaus Marijampolėje, Jurbarko dvaro ir Kauno IX Forto. Pirmas turas parodė, jog programa buvo per ilga, o ir važiuoti kolonoje 100 motociklų pakankamai nemažą atstumą nėra labai patogu, todėl šį kartą viskas vyks truputį kitaip.
Startuosime iš skirtingų Lietuvos vietų, o susitiksime Pakruojo dvare, kur mūsų lauks savaitgalinė dvaro programa ir pietūs.
Vilnius, Kaunas ir Klaipėda startuos iš BMW atstovybių. Atstovybėse jus pasitiks BMW kolektyvas ir išlydės į Pakruojo dvarą.
Kontaktiniai žmonės atstovybėse:
Vilnius: Einoras – +370 615 37573
Kaunas: Tatjana – +370 616 90 436
Klaipėda: Vytautas – +370 698 85074
Donatas organizuoja maršrutą iš Panevėžio. Žada vaizdingą maršrutą 😉
Donato telefono numeris +370 689 58760
Bet kokiu klausimu galite skambinti man. Marijus – +370 620 99877
Kiti miestai turi trejopą pasirinkimą:
1. Vykti individualiai arba mažomis grupėmis tiesiai į pakruojo dvarą;
2. Vykti į didžiųjų miestų BMW atstovybes ir iš ten organizuotai vykti į Pakruojo dvarą.
3. Prisijungti prie važiuojančių kuriame nors maršruto taške.
Prie BMW atstovybių renkamės 8:00 val.
Pakruojo dvare renkamės 12 val.
Programos Pakruojo dvare pradžia 12:30 val.
Maršrutai iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos bus paskelbti atskirais post’ais renginio puslapyje.
Pakruojo dvaro šeštadienio dienos programą galite rasti čia:
Renginio pradžia 12:30. Jame galite būti, kiek tik norite.
Bilietai kainuoja 16 eur suaugusiems, 12 eur moksleiviams, senjorams ir neįgaliesiems. Mokėti reikės vietoje kiekvienam asmeniškai už save.
Pietausime Baltojoje pokylių salėje. Meniu matysite viename iš renginio post’ų (foto).
Labai lauksiu Jūsų visų!
Marijus