Back BMW Motorrad Club Lithuania sezono atidarymas 2021
9 gegužės

BMW Motorrad Club Lithuania sezono atidarymas 2021

„BMW Motorrad Club Lithuania” organizuoja BMW Motorrad sezono atidarymo turą 2021.
Kaip ir praėjusiais metais, renkamės Kaune, UAB ”Krasta Auto” aikštelėje.
Renginys skirtas BMW motociklams.
RENGINIO PROGRAMA
10:00 – DALYVIAI RENKASI KAUNE, UAB “KRASTA AUTO” AIKŠTELĖJE
11:00 – DALYVIAI, NEDIDELĖMIS KOLONOMIS (IKI 25 MOTOCIKLŲ), PAJUDA NUMATYTU MARŠRUTU
13:00 – PIRMOJI STAIGMENA
14:15 – DALYVIAI, NEDIDELĖMIS KOLONOMIS (IKI 25 MOTOCIKLŲ), PAJUDA NUMATYTU MARŠRUTU
14:20 – ANTROJI STAIGMENA
15:20 – DALYVIAI, NEDIDELĖMIS KOLONOMIS (IKI 25 MOTOCIKLŲ), PAJUDA NUMATYTU MARŠRUTU
15:30 – PIETŪS
16:30 – DALYVIAI IŠSISKIRSTO SAVAIS MARŠRUTAIS
P.S. Su savimi turėkite smulkių iki 10 eurų.
SVARBU
Dėl pandeminės situacijos ir galiojančio karantino, visi dalyviai turi laikytis griežtų reikalavimų:
• Atvykus į renginį privaloma registracija visiems dalyviams.
• Privaloma laikytis saugaus 2 metrų atstumo
• Privaloma dėvėti kaukes
• Atvykus į renginį laikytis organizatorių nurodymų
DĖMESIO!
Informuojame, kiekvienas BMW Motorrad 2021 sezono atidarymo dalyvis privalės užpildyti „Renginio dalyvio asmens duomenų anketą“. Ją galima atsispausdinti ir užpildytą pateikti renginio organizatoriui (išvengsite susibūrimų ir sutaupysite laiko!) arba užpildyti atvykus. Anketą galima gauti atvykus į renginį. Rekomenduojame turėti savo rašiklį.
Asmens duomenys bus tvarkomi COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais, vadovaujantis BDAR* 6 str. 1 d. c), d) ir e) p.
Renginio organizatorius, BMW Motorrad Club Lithuania įsipareigoja surinkti kiekvieno suaugusio lankytojo šiuos duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, gyvenamosios vietos informaciją. Organizatorius šiuos duomenis tvarko COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais ir neatlygintinai turės teikti Nacionalinam visuomenės sveikatos centrui COVID-19 ligos židinio epidemiologinės diagnostikos tikslais. Surinkti duomenys bus naikinami po 21 dienos, jei tuo laikotarpiu nebus užfiksuotas viruso atvejis.
ANKETĄ ATSISIŲSTI GALITE ČIA: