Back BMW Motorrad Club Lithuania savaitgalis sodyboje
12 rugsėjo

BMW Motorrad Club Lithuania savaitgalis sodyboje

Vieta: Kaimo turizmo sodyba „Žirnaja”.
Data: Rugsėjo 12-13 d.d.
Papildoma atvykimo informacija:
Sodybos koordinatės: 55.124521° 24.749017°
Nuo Vilniaus: magistrale Vilnius – Panevėžys važiuoti 64 km ir sukti į dešinę, važiuoti Ukmergės kryptimi 300 m., tada sukti į kairę link Gelvonų, važiuoti 9 km.
Nuo Kauno: važiuoti Ukmergės kryptimi, už Jonavos žiedo sukti į dešinę (Baltromiškė 7 km), toliau važiuoti Upninkų, Liukonių kryptimi. Liukonyse sukti į kairę link Ukmergės, važiuoti iki kelio ženklo 36 km, sukti į kairę.
Adresas: Jurdonių k., Pabaisko sen., LT-20027 Ukmergės rajonas
Mobilus: +370 620 99877
El. paštas: [email protected]
Sodyboje turime 70 vietų, todėl būtinas išankstinis apmokėjimas. Kaina asmeniui – 30 Eurų. Prašome pervesti į sąskaitą:
LT567044000913619783 (Marijus Aukštikalnis)
Mokėjimo paskirtyje nurodykite Vardą, pavardė, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, kad esant reikalui galėčiau su Jumis susisiekti arba atsiųsti aktualią informaciją.
Mūsų laukia septynių hektarų plote įsikūrusi sodyba, kurios aplinka pritaikyta tiek ramiam, tiek aktyviam poilsiui.
Pagrindiniame pastate – 70 vietų pokylių salė. Geru oru ją puikiausiai atstoja didžiulė terasa. Nakvynei čia pat paruošti 19 jaukių dviviečių kambarių su visais patogumais, 2 rąstiniai nameliai, skirti 2-6 asmenims.
Aktyvų poilsį mėgstantiems sodybos svečiams įrengti teniso kortai, futbolo aikštynas, krepšinio, lauko teniso , ar tinklinio aikštelės. Dienos metu mūsų lauks žaidimai, rungtys ir prizai, na, o vakare mūsų lauks pirtis, ežeras, grilis ir muzika.
Nuoroda:
Maistas ir gėrimai:
Iš surinktų pinigų nupirksime šašlykus ir garnyrą, vaisvandenius. Užkandžiais ir kitais gėrimais turėsime pasirūpinti asmeniškai.