Meniu
Back BMW Motorrad Club Lithuania savaitgalis sodyboje Lenkijoje
10 liepos

BMW Motorrad Club Lithuania savaitgalis sodyboje Lenkijoje

DĖMESIO!
Sveiki visi.
Kaip žinia, nuo šiandien, dėl naujos COVID-19 atmainos (Delta), įsigaliojo nauji reikalavimai kertantiems sienas. Yra reikalavimas tiek vykstantiems į Lenkiją, tiek grįžtantiems į Lietuvą turėti neigiamą PGR testą, kuris turi būti atliktas ne anksčiau kaip prieš 48 valandas.
Išimtys yra taikomos paskiepytiems nuo COVID-19 (turi būti praėję 14 dienų nuo vakcinavimo po antro skiepo), bei persirgusiems, kuriems liga buvo patvirtinta atlikus PGR testą, ne seniau nei 180 d.
Kadangi ne visi atitinka išimčių reikalavimus, atšaukiame susitikimą Lenkijoje kaip organizuojamą renginį ir siūlome norintiems/galintiems vykti savo iniciatyva. Yra rezervuoti du nameliai po šešias vietas ir vienas dešimties vietų.
Yra:
1. dušai;
2. sanitariniai mazgai;
3. patalynė.
4. rankšluosčiai.
Kaina vienam žmogui iki ~ 20€.
Norintys vykti pasisvečiuoti vietos lietuvių prižiūrimoje sodyboje „Šilas“, esančioje ant Seivų ežero kranto, prašau patvirtinti dalyvavimą vėliausiai šiandien 07-05 iki 22-os valandos.
Atsakyti prašau man ir/arba Marijui.
P.S. yra klausiančiųjų dėl vykimo tvarkos į Lenkiją ir atgalios. Oficialias rekomendacijas bei reikalavimus galite rasti čia:
1. https://keliauk.urm.lt/location/lenkija
2. https://sam.lrv.lt/…/plintant-pavojingai-delta-atmainai…