Back BMW Motorrad Club Lithuania keliauja pas Šalčininkų vaikus
15 birželio

BMW Motorrad Club Lithuania keliauja pas Šalčininkų vaikus

Kviečiame į gražią „BMW Motorrad Club Lithuania” organizuojamą iniciatyvą aplankyti Šalčininkų vaikų globos namų vaikus.
Mintis labai paprasta – atvažiuoti ir suteikti jiems gerą laiką, susipažindinti su motociklais bei baikeriais, pavėžinti vyresnius vaikus ir tiesiog sukurti gerą vakarą visiems vaikams.
Šiuo metu Šalčininkuose yra globojami 24 vaikai. Jie gyvena šeimynose po 7-8 vaikus. Iš esmės valstybė puikiai pasirūpina baziniais vaikų poreikiais, tačiau visi kiti poreikiai yra už biudžeto ribų. Dėl to vaikams labai praverčia turiningas laisvalaikis, įdomios pažintys, ir tiesiog geras bendravimas.
O mūsų laukia smagus 100 km ratukas, vingiuotas asfaltuotais keliais.

Taip pat visų prašome, ne tik dalyvauti renginyje, bet ir prisidėti daiktais arba parama. Vaikams šiuo metu labiausiai reikia:
1. Bent 4 dviračių – po vieną kiekvienai šeimynai, skirtų šiek tiek vyresnio amžiaus vaikams- nuo 12m.
2. Bent vienos geros žoliapjovės.
3. Finansinės paramos jų vasaros poilsiui – tiems, kas neturi giminaičių, globos namai organizuoja išvykas į savaitės trukmės vasaros stovyklą Varėnoje. Tai bene vienintelė didesnė pramoga vasaros metu visiems vaikams. Viena vieta stovykloje kainuoja 200€.
Prisidėti daiktais galite rašydami asmeninę žinutę organizatoriams, o norėdami paremti finansiškai, tai galite padaryti čia:
Všį „BMW Motorrad Club Lithuania”
LT897044090100947510

Preliminari renginio programa:
18:30 pajudam nuo Maxima Bazės Vilniuje.
19:30 Atvykstame į vietą. Susipažįstame su vaikais, pavežiojame juos ir tiesiog bendraujam.
20:30 – judame namų link.
Kontaktai:
Remigijus Kaniava