Back BMW GS Trophy Lietuva 2022 + BMW Motorrad rudens suvažiavimas
24 rugsėjo

BMW GS Trophy Lietuva 2022 + BMW Motorrad rudens suvažiavimas

Sveiki, BMW Motorrad fanai!

BMW Motorrad GS Trophy ir rudens suvažiavimas 2022 įvyks rugsėjo 24 dieną, Kačerginėje, vidinėje Nemuno žiedo trasoje.

(INFORMACIJA dėl GS Trophy rasite šiek tiek žemiau)

Kartu su mumis šventę švęs automobilių klubas BMW Classic, kuris planuoja surengti automobilių slalomo varžybas.

Viso renginio metu vyks loterija, kurios pagrindinis prizas – asmeninė treniruotė su profesionaliu lenktynininku ir treneriu Arūnu Gelažninku.

Bus ir daugiau laimingų loterijos bilietų, žaidėjai turės galimybę laimėti prizus iš mūsų partnerių ir rėmėjų LIQUI MOLY ir MICHELIN.

Renginio metu vyks pirmosios medicinos pagalbos pamokos, kurias ves patyrę, dažnai auto ir moto sporto renginiuose dalyvaujantys medikai.

Kava ir arbata rūpinsis Queen Bean.

Skonio receptoriais rūpinsis CHILL&GRILL.

Prie muzikos pulto DJ Mario.

Renginio metu galėsite stebėti ne tik BMW Motorrad GS Trophy Lietuva 2022 varžybas, bet ir automobilių slalomo varžybas bei supermoto mokyklos sportininkų parodomuosius važiavimus, o taip pat, jūsų lauks įvairūs žaidimai ir pramogos.

Kviečiame visus BMW gerbėjus atvykti ir kartu pasidžiaugti sezono pabaiga ir Make Life A Ride dvasia, o taip pat – auto ir moto sportu.

RENGINIO DIENOTVARKĖ:

RENGINIO DATA – 2022 RUGSĖJO 24 DIENA, ŠEŠTADIENIS
RENGINIO VIETA – KAČERGINĖS NEMUNO ŽIEDAS, VIDINĖ NEMUNO ŽIEDO DALIS (renginio metu bus tikslios nuorodos kur važiuoti)
RENGINIO PRADŽIA – 9 VAL.
RENGINIO PABAIGA – 18:00 VAL.
RENGINYS yra NEMOKAMAS ir skirtas VISIEMS BMW motociklus vairuojantiems ir jiems prijaučiantiems, todėl nesikuklinkite ir pasikvieskite draugų, net jei jie per klaidą nusipirko KTM motociklą, žmonės juk iš klaidų mokosi, duokime jiems šansą kitam sezonui priimti teIsingą sprendimą 🙂

P.S. Dalyvavimas BMW Motorrad GS Trophy Lietuva 2022 varžybose mokamas – komandos mokestis 60 EUR.
Registracija į GS Trophy:
REGISTRACIJOS FORMA

RENGINIO DIENOTVARKĖ:
9:00 – 10:00 val. vyksta registracija į BMW Motorrad GS Trophy Lietuva 2022 varžybas.
10:00 val. BMW Motorrad rudens suvažiavimo pradžia. Renginio loterijos pradžia.
10:00 – 10:30 val. BMW Motorrad GS Trophy Lietuva 2022 varžybų dalyvių instruktažas (dalyviai kartu su varžybų teisėjais apeina trasą)
10:30 val. BMW Motorrad GS Trophy Lietuva 2022 varžybų startas (pirmos 5 užduotys)
13:30 val. – BMW Motorrad GS Trophy Lietuva 2022 varžybų pietų pertrauka/aptarimas komandose. Kol dalyviai pietaus, trasoje surengsime lėto važiavimo rungties varžybas tarp suvažiavimo dalyvių. Dalyvauti galės visi norintys.
14:00 val. Renginio loterijos laimėtojų traukimas ir apdovanojimai
14:30 val. – BMW Motorrad GS Trophy Lietuva 2022 varžybų tęsinys (sekančios 5 užduotys)
17:30 val. – BMW Motorrad GS Trophy Lietuva 2022 varžybų finišas.
18:00 val. BMW Motorrad GS Trophy Lietuva 2022 varžybų apdovanojimai. Renginio pabaiga.

INFORMACIJA BMW Motorrad GS Trophy Lietuva 2022 dalyviams:

Surink 2 narių komandą ir atvyk susirungti su kitomis komandomis BMW GS Trophy varžybose!

Nugalėtojų komandos laukia rėmėjo UAB „Ratai visiems” įsteigtas prizas – du 2000 zlotų vertės kelialapiai į Oficialią BMW Motorrad Enduro mokyklą Lenkijoje!

ENDURO AKADEMIJA LENKIJOJE
ENDURO AKADEMIJA LENKIJOJE – VIDEO

Antrosios BMW Motorrad GS Trophy Lietuva 2022 vietos laimėtojų laukia rėmėjo MotoBay-Sport įsteigtas prizas – du atverčiami kelioniniai šalmai.

Trečiosios BMW Motorrad GS Trophy Lietuva 2022 vietos laimėtojų laukią rėmėjo LIQUI MOLY įsteigtas prizas – du komplektai variklio alyvos ir priedų.

BMW GS Trophy varžybos – Tavo komandos adventure motociklų valdymo gebėjimų išbandymas, bet neišsigąsk, motociklo laužyti NEREIKĖS!

Renginys skirtas visų BMW GS modelių motociklų turėtojams. Varžybų rungtys skirtos įvairaus lygmens adventure motociklų vairuotojams. Užduotys nebus labai sudėtingos, tačiau tam, kad sėkmingai jas įveiktum, turėsi pademonstruoti gerus sankabos, gazo, stabdžių ir lygsvaros valdymo įgūdžius.

Varžybų dalyviams privaloma turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, devėti šalmą ir kitas kūno apsaugas.
Užduotims atlikti pakanka turėti stock’ines padangas. Motociklas privalo būti techniškai tvarkingas.

Varžybų programa:

9-10 val. – Registracija.
10 val. – Instruktažas (Dalyviai kartu su varžybų teisėjais apeina trasą)
10:30 val. – Startas (pirmos penkios užduotys)
13:30 val. – Pietų pertrauka/aptarimas komandose
14:30 val. –tęsinys (sekančios penkios užduotys)
17:30 val. Finišas. Teisėjai skaičiuoja rezultatus.
18 val. Apdovanojimai.

Varžybų prizininkai bus apdovanoti rėmėjų prizais.

Kaina komandai – 60 eurų.

Žiūrovams renginys NEMOKAMAS.

Renginys gali būti atšauktas dėl force majeure aplinkybių (nepalankių oro sąlygų – lietaus, arba Covid-19 apribojimų) arba nesusirinkus pakankamam kiekiui dalyvių. Pinigai tokiu atveju bus grąžinami.

Registracija į GS Trophy:

REGISTRACIJOS FORMA

REKVIZITAI apmokėjimui:
BMW Motorrad Club Lithuania, VšĮ
LT89 7044 0901 0094 7510 (SEB BANKAS)
Mokėjimo paskirtis – „StartinisGSTrophy. Komandos pavadinimas“

(Vienas komandos narys atlieka 60 eurų pavedimą už visą komandą).

Jeigu turite klausimų, rašykite [email protected] arba skambinkite telefonu +37062099877.